0505 645 99 99
Para Birimi Seçimi


1987 yılından günümüze.

Altın Burada - Marka Gold ve Kapalıçarşı Kuyumculuk markalarını bünyesinde barındıran Sevgi Teknoloji A.Ş. 1987 yılında kuyumculuk sektöründe faaliyete başlayan bir ailenin ikinci kuşak temsilcileri tarafından yönetilmektedir. Kuruluşundan bugüne kadar on binlerce mutlu müşteriye ulaşan, sektörün en büyük sermayesi olan güvenilirlik ve dürüstlük ilkesinden ayrılmayan bir şirketiz. Şirketimiz bünyeindeki marka ve farklı iş kolları vasıtası ile uygun fiyatı kalite ile birleştirip sizlere hizmet etme gayesindeyiz. 

Vizyon parolamız: İTİBAR

Anadolu ticaretinin kutsal ocağı olan Ahiliğin nesilden nesile aktarılan presniplerine sımsıkı bağlıyız. Tecrübemizi yeni çalışma arkadaşlarımıza aktarırken cesaretimizin, ahlaki dayanaklarımızın, risk alırken tedbiri de elde bırakmadan emek sarfettiğimiz işimizin ana sermayesinin İTİBAR olduğunun bilincindeyiz. 

Misyon işaretimiz: ENERJİ

Sarraflığın tarihten doğan en önemli özelliği sözüne itibar edilebilmektir. Biz de tüm maddi değerlerin üzerinde tuttuğumuz bu vizyonu aynen korurken uygun fiyatlı, kaliteli, kontrole açık ve empati hissi yüksek bir ticaret anlayışı güdüyoruz. Daima güleryüzlü, her an enerjik ekibimizle gerek mağazalarımızda, gerek internet sitelerimiz aracılığı ile bu misyon için çalışıyoruz. 

Resmi ünvan ve adres:Resmi Unvan:
SEVGİ TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
Telefon Numaraları:
0850 480 49 90
0216 212 02 82
0505 645 99 99
Adres: Orhantepe Mah. Çınar Cad. No:35A Kartal - İstanbul


Belgelerimiz:

1- MARKA TESİLİ
marka gold

YETKİ BELGESİ:

3: TİCARET BAKANLIĞI SİTE DOĞRULAMA:


https://www.eticaret.gov.tr/siteprofil/1443561816305537/markagoldcom


Galeri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.